مقالات

HBA آژانس تبلیغاتی

یکی از بهترین آژانس های تبلیغاتی دنیا


image

آژانس تبليغاتي Saatchi & Saatchi از يك آژانس تبليغاتي كوچك در لندن در سال 1970 كار خود را شروع كرد و در ادامه به يك شركت خلاق جهاني فعال در زمينه ارتباطات با مركزيت نيويورك تبديل شد. اين آژانس تبليغاتي 130 دفتر در 70 كشور جهان داشته و بيش از 6500 كارمند براي آن كار مي كنند. Saatchi & Saatchi بخشي از Publicis Groupe، سومين گروه بزرگ ارتباطاتي در سرتاسر جهان است.
اين آژانس در قالب يك شبكه ارتباطاتي يكپارچه طيف كاملي از خدمات مختلف را ارائه داده و با شش عدد از ده تبليغ كننده بزرگ جهان و به طور كلي با 50 مشتري مهم كار مي كند. كارمندان اين آژانس در صدد هستند تا مردم را عاشق محصولات و خدمات مشتريان خود بكنند. از طريق ارائه ايده هاي خلاقانه در همه رسانه ها و با رعايت قوانين موجود، Saatchi & Saatchi قصد دارد تا برندها را به چيزي غير عادي يعني نشانه عشق و علاقه تبديل كرده و وراي عقل و منطق، حس وفاداري را بين مردم به وجود آورند. به اين ترتيب جهان به مكاني بهتر براي زندگي تبديل خواهد شد.
با روحيه شكست ناپذير و نگاه بي نظير كارمندان از همان روز نخست، هيچ چيز در Saatchi & Saatchi غير ممكن نيست.
برترين آژانس هاي تبليغاتي جهان: SAATCHI & SAATCHI
جوايز Saatchi & Saatchi
به خاطر ايده هاي خاص اين شبكه، آژانس تبليغاتي Saatchi & Saatchi حتي از زمان شروع به كار خود در سال 1970، جوايز فراواني را كسب كرده است. فقط در پنج سال گذشته، اين آژانس تبليغاتي 4000 جايزه را به دست آورد.
در زير به بعضي از اين جوايز اشاره شده است:
• در جشنواره كن سال 2014، Saatchi & Saatchi به طور كلي 32 جايزه را به دست اورد كه شامل 6 شير طلايي، 12 شير نقره اي و 14 شير برنزي مي شد.
• Del Campo Saatchi & Saatchi، سه شير طلايي، 1 شير نقره اي و 4 شير برنزي را در همين جشنواره جهت برگزاري كمپين تبليغاتي "Almost Identical" براي يك برند آدامس به نام Beldent كسب كرد.
• در ادامه 2 شير طلايي و 3 شير نقره اي به Saatchi & Saatchi ايتاليا جهت برگزاري كمپين تبليغاتي "مادر آينده عزيز" براي سازمان ملي افراد مبتلا به سندورم داون در اين كشور موسوم به Coordown داده شد.
• ديگر شيرهاي نقره اي در جشنواره كن 2014 به دفاتر اين آژانس در استراليا، موسسه تبليغاتي Conill در ايالات متحده آمريكا و مكزيك اعطا شدند.
• در پايان 4 شير برنزي به دفاتر Saatchi & Saatchi در فيليپين، صربستان، نييورك در آمريكا و پورتوريكو اختصاص يافتند.
ديگر نكات برجسته
• جايزه آژانس برگزيده سال در سال 2013 به دفاتر اين آژانس در آرژانتين، چين، مالزي، فيليپين، لهستان، پراگ و پورتوريكو اهدا شد.
• در مراسم D&AD، F/Nazca Saatchi & Saatchi برزيل 2 جايزه مداد زرد را براي آگهي تبليغاتي "روح" يك برند توليد كننده دوربين هاي عكاسي به نام Leica به دست آورد.
• Saatchi & Saatchi سنگاپور جايزه طلا را در جشنواره Spikes Asia به خاطر آگهي تبليغاتي "استامپ ميكروب" كسب كرد.
• Badillo Saatchi & Saatchi دو جايزه Grand Prix را به خاطر ساخت آگهی تبلیغاتی "فرزندان در برابر گلوله" به خود اختصاص داد.
• در دهمين سال راه اندازي، Del Campo Saatchi & Saatchi آرژانتين در ميان بهترين آژانس هاي دنيا در Gunn Report قرار گرفت. در سال 2012، Del Campo Saatchi & Saatchi آرژانتين دومين آژانسي بود كه بيشترين جوايز را در سرتاسر جهان كسب كرد.
مترجم: مرضیه فروتن