اخبار تبلیغات

HBA آژانس تبلیغاتی

تیزر تبلیغاتی BMW i8
شناور مانند پروانه هاHBA آژانس تبلیغاتی


تیزر تبلیغاتی خودرو بی ام دبلیو آی 8 که توسط شرکت FCB Inferno ساخته شده است
ادامه مطلب...

اختلال در قضاوت
Don't drink and driveHBA آژانس تبلیغاتی


آژانس تبلیغاتی JWT, Gurgaon, India با طراحی تصاویری از انسان های در حال عبور از خیابان که پیچیدگی در جهت حرکت آنها ایجاد شده به رانندگی در حال مستی اشاره می کند و سعی دارد که آنها را قبل از نوشیدن و رانندگی مجبور به فکر کند.
ادامه مطلب...

تیزر تبلیغاتی آئودی
داستانی که برعکس روایت می شودHBA آژانس تبلیغاتی

دوئل
داستانی که برعکس روایت می شود.
تیزر تبلیغاتی خوش ساخت آئودی ،(جنگ تن به تن) توسط آژانس تبلیغاتی Venables Bell & Partners ساخته شده است.
ادامه مطلب...


داستان طبیعت، داستانی از زندگی است.HBA شرکت تبلیغاتی

تولید شده در آژانس تبلیغاتی Grabarz & Partner, Hamburg برنده طلایی جشنواره کلیو 2016
ادامه مطلب...


تیزر تبلیغاتی هوندا برنده طلایی جشنواره کلیوHBA کانون تبلیغاتی

هوندا در تیزر تبلیغاتی خلاقانه خود که با تکنیک استاپ موشن ساخته شده به روند رشد خود از گذشته تا آینده در قالب داستانی پیوسته می پردازد.آژانس تبلیغاتی Factory & RPA تولید کننده این تیزر تبلیغاتی می باشد.
ادامه مطلب...


تیزر تبلیغاتی Fabogesic تولید شده در آژانس تبلیغاتی JWT برنده طلایی جشنواره کلیوHBA آژانس تبلیغاتی

ادامه مطلب...


تیزر تبلیغاتی جاده امن ساخت تیزر تبلیغاتی

ادامه مطلب...


تیزر تبلیغاتی جاده امن، آخرین کلاسساخت فیلم صنعتی حرفه ای

وقتی به تلفنتون نگاه می کنید، کی به جاده نگاه میکنه؟؟
استفاده از تلفن همراه در هنگام رانندگی منجر به تصادفات مرگبار می شود.
تیزر تبلیغاتی فرهنگی آخرین کلاس که توسط آژانس تبلیغاتی La Chose فرانسه ساخته شده است راننده ای را به تصویر می کشد که بدلیل نگاه کردن به تلفن همراهش منجر به مرگ دختری می شود که..
ادامه مطلب...


تیزر تبلیغاتی هیوندای جنسیس سوپر بال 2016
Hyundai Super Bowl Commercial-The 2016 Hyundai GenesisHBA آژانس تبلیغاتی

هیوندای در تیزر تبلیغاتی جدیدش به معرفی آپشن car finder خودرو جنسیسش در قالب داستانی کمدی می پردازد. این تیزر تبلیغاتی با بازی کوین هارت توسط آژانس تبلیغاتی INNOCEAN Worldwide, USA برای سوپر بال 2016 ساخته شده است ادامه مطلب...


کمپین جهانی کوکاکولا در سال 2016- احساس را مزه کن
Coca-Cola Taste The Feeling Campaign in 2016coca_cola- ساخت فیلم صنعتی

تمامی کمپین‌های تبلیغاتی و بازاریابی کوکاکولا در چند سال اخیر حول یک موضوع اجرا می‌شد و در بسیاری مواقع با توجه به بازارهای هدف مختلف بومی‌سازی و متفاوت اجرا می‌شد. 3مزه-احساس؛-کمپین-تبلیغاتی-کوکاکولا-بصورت-یکپارچه-و-جهانی اما کمپین تبلیغاتی کوکاکولا در سال ۲۰۱۶ به اسم «احساس را مزه کن Taste the Feeling» بصورت یکپارچه و البته جهانی برگزار شده و جایگزین کمپین قبلی خواهد شد.این اولین بار است که تمام محصولات کوکاکولا با یک تگ‌لاین در یک کمپین شرکت داده می‌شوند. کوکاکولا Coca-Cola استفاده از استراتژی یکپارچه در کمپین تبلیغاتی خود را توجه به همه سلایق مصرف‌کنندگان کولای رژیمی Diet، ساده Classic و زیرو Zero دانسته و به همین دلیل تمام محصولات در این کمپین وجود دارند.
ادامه مطلب...


خودرو ولوو در ایران

ولوو کارز Volvo Cars، برندی سوئدی (که البته در حال حاضر متعلق به جیلی Geely چین است) متولد یکی از سرزمین‌های سردِ دنیاست. نام این برند با سرسختی و ایمنی گره خورده است. خودرویی که پیش از این رانندگانِ ماشین‌های سنگین در ایران آن را به هر برندِ دیگری ترجیح می‌دادند و حالا با گذشت کش‌مکش‌های فراوان و قوانینِ گمرکی بالاخره شرکت افراموتور بعنوان نمایندگی رسمی این برند توانسته خودروهای سواری این برند را در چهار مدل در کلاس‌های سدان، کوپه و شاسی بلند به خیابان‌های ایران بیاورد.


ساخت تیزر رادیویی

ادامه مطلب...


ویزا و apple pay

ویزا در تیزر جدیدش به معرفی خدمت نوین خود می پردازد. اپل پی سرویس خرید توسط موبایل است که به مشتری امکان می دهد بوسیله گوشی اپل و حساب ویزا ، به راحتی خرید داشته باشد .

HBA آژانس تبلیغاتی

ادامه مطلب...

تیزر تبلیغاتی هوندا سیویک ۲۰۱۶ : خیال‌باف


هوندا تلاش کرده است در تیز تبلیغاتی خود خیال‌بافی و رویاپردازی را مورد توجه قرار دهد. در تیزر تبلیغاتی جدید هوندا سیویک ۲۰۱۶ یک خودرو از پس ذهن یک طراح بیرون می‌آید و در یک دنیای فانتزی شروع به حرکت می‌کند. شما که هر روز خودوری خود را در ترافیک شهری سوار می‌شوید تا به سرکار بروید چه علاقه‌ای دارید که در یک تیزر تبلیغاتی ببینید که یک خودروی دیگر در همان مسیر شلوغ پر از آلودگی حرکت کند! همین ایده باعث ساخت تبلیغ خلاقانه هوندا شده است.

HBA آژانس تبلیغاتی

ادامه مطلب...


اولین تیزر تبلیغاتی ال جی در Superbowl به کارگردانی ریدلی اسکاتساخت فیلم صنعتی

ادامه مطلب...


کیت کت و اولین بیلبورد ماساژور KITKAT

همیشه در دنیای تبلیغات بزرگتر شدن بیلبوردهای به یک رقابت همیشگی بین برندها تبدیل شده بود. ولی به مرور زمان شاهد این هستیم که شرکت‌ها به ایده‌های جدید و نوآورانه در حوزه تبلیغات دیگر به بزرگی بیلبورد خود برای مطرح شدن و ایجاد بحث و چالش در بین مخاطبین بسنده نمی‌کنند.


ساخت گزارش آگهی

ادامه مطلب...

کمپین خلاقانه کوکاکولا برای کریسمس 2016 در انگلستان

 

ساخت فیلم تبلیغاتی

 

آیا هنوز کادوی کریسمس را خریداری نکرده اید؟ کوکاکولا یک راه حل فوق العاده دارد...
کوکاکولا برندی است که در انجام کارهای غیر قابل پیش بیـنی شهرت فراوان دارد. با نزدیک شدن به آغاز سال جدید مـیلادی و کریسمس 2016 طی عملی خلاقانه طبق تصویر فوق برچسب بطری نوشابه را طوری طراحی کرده است که با کشیدن آن شکل یک روبان پیچ خورده زیبا که در رنگهای سبز و قرمز و نقره ای و مشکی خودنمایی می کند، ..
ادامه مطلب...